Miroslav Krejčí

fotograf

Služby a ceny

Rodinné focení

Rodinné fotografie jsou skvělým způsobem, jak vytvořit vzpomínky, které budou trvat po celý život. Lze fotografovat pouze děti, ale i celé rodiny. Nabízíme: Fotografování rodiny na venkovních lokalitách nebo v mém fotoateliéru, podle vašich preferencí, individuální přístup, editaci a retuš fotografií pro maximální kvalitu.


Portrétní focení

Bez ohledu na to, zda potřebujete portrét pro profesionální účely, sociální média, nebo jen tak pro radost, jsem zde, abych vystihl Vaši osobnost. Fotografování je možné v mém fotoateliéru s profesionálním osvětlením nebo na venkovní lokalitě podle vašich preferencí. Je možné vytvořit i profesionální portfolio včetně zajištění tisku.


Glamour, Budoir a Akt

Glamour a boudoir fotografie jsou vždy tvořeny s ohledem na vaše pohodlí a sebevědomí, a mým cílem je zachytit váš jedinečný vzhled a osobnost. Buďte odvážní a nechte se zachytit ve své plné kráse a sebedůvěře! Je možnost zajistit i profesionální tisk jako fotoobraz a vytvořit tak dárek pro partnera, nebo jen pro radost.


Svatební focení

Svatba je jedním z velkých dní v našem životě. Tímto způsobem přistupuji i k jeho zachycení, aby vzpomínky na tento den byly co nejkrásnější. Je možné si objednat i předsvatební fotografování na pozvánky. Samozřejmostí je schůzka předem, kdy vše důležité probereme, aby následně byl průběh hladký a k vaší naprosté spokojenosti.


Těhotenské focení

Narození potomka je radostnou událostí. Pro budoucí maminky, ale i páry, kteří chtějí zachytit krásu těhotenství nabízím vytvoření vzpomínky na tento jedinečný a důležitý okamžik v životě. Těhotenské fotografie jsou krásným způsobem, jak si připomenout tento období a později sdílet radostné vzpomínky s vaším dítětem.


Koncerty, vystoupení

Nabízím pro pořadatele, kapely i agentury fotografování koncertů, živých vystoupení a podobných produkcí. S tímto typem fotografování mám letité zkušenosti a spolupracoval jsem i na větších mezinárodních produkcích


Ceník

 
Rodinný portrét v ateliéru, Portrétní foto, Business portrét 5 upravených digitálních fotografií cca 30 minut 1500,-
10 upravených digitálních fotografií cca 50 minut 2100,-
Glamour, Budoir, těhotenské 10 dig.fotografií vč. postprodukce cca 1hod 3000,-
Tvorba portfólia bez tisku  2h, vč. postprodukce 5500,-
Focení oslav, rodinných akcí
Doprava po Brně v ceně. Mimo Brno dle dohody
60min, vč. postprodukce každá další hodina + 750,- 2500,-
Křtiny
Doprava po Brně v ceně. Mimo Brno dle dohody
5500,-
Eventy (koncerty, oslavy, společenské akce) dle rozsahu a požadavků
Svatba pouze obřad a párové focení 6500,-
obřad a párové focení, hostina, první tanec 12000,-
celodenní, včetně příprav 18000,-
V případě zájmu o jakýkoliv typ focení, co není uveden na seznamu, mne prosím kontaktujte.