Jak vznikají WWW stránky ?

Základem je vždy ujasnit si, k čemu mají WWW stránky sloužit a předběžně si vyznačit strukturu a obsah internetové prezentace.
Špatně zvolená koncepce na začátku může způsobit zbytečné protahování realizace a tím pádem i pravděpodobné prodražení.
Dalším krokem je grafický design. Vaše WWW stránky by měly „ladit“ se zbytkem vaší firemní prezentace. U tvorby návrhu se snažíme splnit především vaše představy o grafickém designu. Následující krok spočívá v přípravě textů a obsahu vašich WWW stránek. Správně definované texty WWW stránky zpřehlední pro uživatele a jsou základem pro SEO. Předem si také ujasněte, jestli budete chtít texty na vaší prezentaci udržovat vy, nebo to necháte na správci vašich WWW stránek.

Co je potřeba aby jste mohli mít vlastní stránky ?

• Vlastní doména:
doménové jméno by mělo nejlépe obsahovat jméno vaší firmy nebo obor, nejlépe obojí. (například: www.autodoprava-novak.cz, www.truhlarstvi-jelinek.cz)
• Úložiště:
Vaše WWW stránky musí být uložené na serveru, který je přístupný na internetu. Jsou dvě varianty a to Webhosting (vlastní prostor na serveru) a nebo Serverhosting (vlastní server umístěný buďto někde na firmě nebo u hostingové společnosti).

Co byste si už měli namyslet, než požádáte o vytvoření WWW stránek ?

• Grafika:
Projděte si stránky, které se Vám líbí a namyslete si, co se Vás na nich zaujalo.
• Texty:
Poohlédněte se po konkurenci, co za texty na stránkách mají a jak je mají strukturované. Popřemýšlejte, jaké informace chcete zákazníkům sdělit. Zkuste si informace logicky rozdělit, abyste zbytečně návštěvníky svých stránek nezahlcovali sáhodlouhým textem, ve kterém se ztratí.
• Obsah:
Namyslete si, které části stránek budete upravovat a které nemusíte.
• SEO:
Je to svázané s obsahem. WWW stránky by se měly jednou za čas obměňovat, aby pro vyhledávače byly zajimavé. Dále si určete cíle. Co od WWW stránek čekáte, jestli je to zvýšení návštěvnosti stránek, nebo zvýšení obratu firmy. Podle toho je potřeba navrhnout strategii.

Nejnovější reference

Restaurace Holiday
Artferrum.cz
Diamant rohože

Nová šablona

Responsive_Design_Kinetic_Knowledge

Dokončujeme náš nový web, který bude responsitivní.

Protál pro objednávání jídla

Nabidka2-nahled

Nabízíme restauracím, pizzeriím, fastfoodům a podobným možnost zakoupení jednoduchého systému na online objednávání jídel.

Číst více …

Online objednávky rozvozbrno.cz

ROZVOZ-BRNO-sm

Online objednávací portál pro restauraci Holiday na rozvoz jídel. Portál je vytvořen v PHP na zakázku.

Číst více…

Nový web artferrum.cz

artferrum.sm

Realizace nových WWW stránek pro firmu Artferrum. Stránky jsou realizivány v CMS WordPress

Číst více…