SEO – Search Engine Optimization

Co SEO vlastně je ?

SEO je v současnosti velice žádaná a probíraná věc. SEO je optimalizace stránek pro vyhledávače. V praxi to znamená návrh obsahu a struktury stránek tak, aby podle Vámi zvolených kriterií vyhledávač Vaše stránky umístil na přední pozice.

Jak probíhá optimalizace SEO

Pozice ve vyhledávači je ideálně do prvních 10.

Spousta lidí si myslí, že k tomu, aby je vyhledávač našel, stačí aby stránky zařadili do jeho katalogu. Je to omyl. SEO není jen o obsahu stránek, a jejich zařazení do katalogu. Je potřeba mnohem více, abyste se dostali na dobré pozice. Pokud již máte zaběhlé internetové stránky a přidáte je do katalogu, věřte že jsou tam tisíce jiných podobných. Pokud chcete, aby byly ty Vaše stránky mezi první desítkou je to hodně práce a chvíli to trvá se vyšplhat a mnohem více práce dá se nahoře udržet, protože v momentě, kdy někoho vytlačíte z jeho pozice, bude se tam pochopitelně chtít vrátit.

SEO je v první řadě o přípravě!

Musíte si dobře rozmyslet, co vlastně chcete, aby se lidé ze stránek dozvěděli. SEO začíná dobrou volbou jména domény a jde přes kvalitní obsah a strukturu až k údržbě textů.

Pokud si myslíte, že když Vám upravíme stránky, tak že hned se to projeví, je to také omyl. Vyhledávače stránky vyhodnocují v určitých intervalech a další chvíli trvá, než přehodnotí pořadí. Pokud Vám www stránky již běží a chcete je zoptimalizovat pro SEO, jelikož je vyhledávač nevidí vůbec, počítejte s několika týdny minimálně, než se začnou šplhat na dobré pozice.

Důležitá je strategie.

Navrhneme Vám strategii, vedoucí k dosažení vašeho cíle. Spousta firem Vám WWW stránky dostane na přední pozice ve vyhledávačích, ale to Vám nezaručí i zvýšení prodeje vaší firmy. Základen dobré kampaně je určení cílové skupiny zákazníků a následné navržení strategie, které tyto zákazníky přivede právě k Vám.

 

Nechceme Vám slibovat zázraky, ale korektní jednání a hlavně SEO a ne pouhou úpravu stránek. Pokud se chcete prezentovat na internetu, musíte být i vidět.

Související stránky

SEO – Reklamní kampaně

Aby Vaše stránky byly na předních místech, je potřeba je nejen zoptimalizovat, ale i navrhnout vhodnou kampaň, aby se na předních místech udržely.

SEO – Analýzy a návrh řešení

Pokud chce zjistit, jak na vaše internetové stránky dostat na lepší pozice ve vyhledávačích pak prvním krokem je zjistit co je na nich špatně.

Nejnovější reference

Restaurace Holiday
Artferrum.cz
Diamant rohože

Nová šablona

Responsive_Design_Kinetic_Knowledge

Dokončujeme náš nový web, který bude responsitivní.

Protál pro objednávání jídla

Nabidka2-nahled

Nabízíme restauracím, pizzeriím, fastfoodům a podobným možnost zakoupení jednoduchého systému na online objednávání jídel.

Číst více …

Online objednávky rozvozbrno.cz

ROZVOZ-BRNO-sm

Online objednávací portál pro restauraci Holiday na rozvoz jídel. Portál je vytvořen v PHP na zakázku.

Číst více…

Nový web artferrum.cz

artferrum.sm

Realizace nových WWW stránek pro firmu Artferrum. Stránky jsou realizivány v CMS WordPress

Číst více…