Instalace serverů

Nevěříte hostingu ? Chcete mít svá data na vlastním serveru ? Nabízíme Vám možnost mít svůj vlastní server, ať už na platformě Linux či Windows®.

Můžeme Vám nainstalovat server internetový (server přístupný v síti internet), nebointranetový(server přístupný pouze ve vaší lokální síti).

Servery Linux

Instalujeme linuxové kompilace Fedora a pro slabší počítače Slackware.
Linuxové servery jsou velice stabilní a rychlé.
používají zejména jako: webové – pro provoz internetových stránek, poštovní – vlastní server pro příjem, nebo odesílání elektronické pošty, souborové – pro sdílení souborů ať už přes službu Samba nebo FTP, routovací – jako brána a ochrana vaší sítě do internetu, databáze – server pro běh Vaší databáze
Lze požít i kombinaci serverů (např.: www + databáze + pošta).

Servery Windows®

Servery na platformě Microsoft Windows® se hodí především jako souborové servery pro firmy, jako internetové či poštovní jsou vhodné pokud používáte technologii .NET i pro tvorbu internetových aplikací. I pořizovací cena je poněkud vyšší. Přesto, pokud budete trvat na serveru Microsoft Windows®, jsme schopni Vám ho dodat, či jen nainstalovat.

Instalace může být na Váš vlastní počítač, nebo součástí služby může být i výběr a dodání vhodného hardware. Můžeme Vám zařídit i umístění serveru do „server house“ – specializované serverové farmy. Nebo sjednat s Vaším providerem(poskytovatelem internetu) připojení potřebné pro provoz takového serveru.

Cena za instalaci od 3500.- bez hardware

Nejnovější reference

Restaurace Holiday
Artferrum.cz
Diamant rohože

Nová šablona

Responsive_Design_Kinetic_Knowledge

Dokončujeme náš nový web, který bude responsitivní.

Protál pro objednávání jídla

Nabidka2-nahled

Nabízíme restauracím, pizzeriím, fastfoodům a podobným možnost zakoupení jednoduchého systému na online objednávání jídel.

Číst více …

Online objednávky rozvozbrno.cz

ROZVOZ-BRNO-sm

Online objednávací portál pro restauraci Holiday na rozvoz jídel. Portál je vytvořen v PHP na zakázku.

Číst více…

Nový web artferrum.cz

artferrum.sm

Realizace nových WWW stránek pro firmu Artferrum. Stránky jsou realizivány v CMS WordPress

Číst více…