Další služby

Nemáme konkrétní specializaci, jsme schopni nabídnout od hardware po vlastní software. Vzhledem k tomu, že ale nejde dělat vše najednou a dobře, tak v poslední době jsme se zaměřili spíše na oblast internetu. Nabízíme od tvorby jednoduchých internetových stránek po realizaci a umístění vlastního serveru.

Pokud máte o naše služby zájem, nebo se chcete jen na něco zeptat, nebojte se nás kontaktovat. Na stránce kontakt naleznete veškeré kontaktní informace, včetně formuláře pro odeslání dotazu.

Snažíme se vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Pokud je potřeba nějaké kooperace jsme ochotni najít vhodného partnera, tak aby byl zákazník spokojený.

Související stránky

Programování

Jsme schopni poskytnout i mimo webů i samostatně běžící aplikace, nebo vytvořit aplikaci pracující s daty na vašich WWW stránkách.

Instalace serverů

Nevěříte hostingu ? Chcete mít svá data na vlastním serveru ? Nabízíme Vám možnost mít svůj vlastní server, ať už na platformě Linux či Windows®.

Webhosting

Pro naše zákazníky nabízíme i provoz stránek na našem serveru.

SERVER HOUSING / VDS

Server Housing je služba kdy si nepronajímáte prostor na serveru (web hosting) ale místo v tzv. serverové farmě, kam si umístíte svůj vlastní server.

Instalace software

Chcete nainstalovat nějaký program a nejde vám to ? A nemůžete se dovolat na podporu ?

Odvirování a ochrana počítačů

Problémem práce na internetu je především v nebezpečí napadení počítače viry. Dobrá ochrana počítače Vám může ušetřit spoustu času, nervů a zklamání ze ztráty dat.

Nejnovější reference

Restaurace Holiday
Artferrum.cz
Diamant rohože

Nová šablona

Dokončujeme náš nový web, který bude responsitivní.

Protál pro objednávání jídla

Nabízíme restauracím, pizzeriím, fastfoodům a podobným možnost zakoupení jednoduchého systému na online objednávání jídel.

Číst více …

Online objednávky rozvozbrno.cz

Online objednávací portál pro restauraci Holiday na rozvoz jídel. Portál je vytvořen v PHP na zakázku.

Číst více…

Nový web artferrum.cz

Realizace nových WWW stránek pro firmu Artferrum. Stránky jsou realizivány v CMS WordPress

Číst více…